Ювелірні вироби як інвестиція: 5 аргументів «за»
Не так багато речей у світі здатні зберігати свою вартість у часі — і ювелірні вироби той самий виняток. Тисячоліттями коштовності залишалися однією з ключових інвестицій та розумним вкладом у власне майбутнє та своїх нащадків. Мережа AURUM готова переконати вас у доцільності подібного вкладу, і ось пять вагомих причин:


- Збереження вартості. Ювелірні вироби не втрачають матеріальної цінності з часом, а за певних умов, наприклад, в період економічної нестабільності чи інфляційних стрибків можуть навіть зростати в ціні. Фінансисти відносять їх до так званої категорії «safe haven asset». Особливо це стосується прикрас з платини, червоного та білого золота з дорогоцінними вставка, як от каблучка з доріжкою діамантів чи урочисті сережки, інкрустовані смарагдами.
- Диверсифікація активів. Дорогоцінні прикраси чудово урізноманітнять інвестиційний портфель, на рівні з більш ризиковими дохідними активами. Експерти радять вкладати 3–5% в коштовності та предмети мистецтва задля «фінансової подушки», яка зберігає свою вартість.
- Мобільність. На відміну від нерухомості, деяких видів цінних паперів чи навіть готівки, в більшості країн прикраси легко перевозити та передавати без потреби реєстрації та декларування. Погодьтесь, що мініатюрній каблучці з діамантом навіть у комплекті з пусетами точно знайдеться місце у будь-якому багажі чи у банківській скринці.
- Ліквідність. Ювелірні вироби можна швидко продати, обміняти чи використати як заставу, особливо, якщо на них збереглось клеймо чи є відповідні сертифікати на самоцвіти. Всі проби на виробах у каталозі AURUM сертифіковані пробірним департаментом Міністерства фінансів, а до прикрас з дорогоцінними каменями додається гемологічний експертний висновок.




- Прикраси характеризуються естетичною та емоційною цінністю, яка надає їм особливого статусу серед усіх ваших активів. Так, наприклад, філігранно виготовлені сережки, інкрустовані діамантами та сапфірами, стануть надзвичаним доповненням урочистого чи вечірнього вбрання до особливих подій. А от класична каблучка з діамантом не лише доповнить чуттєві зізнання, але й будуть безцінним символом кохання, який можна передавати з покоління в покоління як сімейну реліквію та цінний спадок.
Ювелірні вироби — це не лише про естетику, але й про мудрість вибору. У мінливому світі вкладайте кошти у те, що пестить очі та зберігає матеріальну й емоційну цінність крізь роки.
Товари з цього допису
Вам також може бути цікаво

Практичні поради щодо вибору ідеальної обручки
Весна у розпалі, і весільний сезон офіційно розпочато. Хтось вже інтенсивно готується до виїзної церемонії у квітучих садах, хтось запланував фотосесію на лавандовому полі, а хтось лишень збирається з думками, аби зробити пропозицію. Буде у вашої пари пишне святкування чи ніжний вікенд для двох — обручки точно знадобляться.

Як почистити каблучку: догляд за виробами з різних металів, зі вставками і без
Чищення каблучок — процедура догляду за прикрасами, яку виконують професійно або самостійно. Регулярність маніпуляцій — обов’язкова умова збереження краси ювелірних виробів. Косметика, пил та інші забруднення негативно впливають на дорогоцінні метали. Прикраси втрачають свою естетичну привабливість і мають неакуратний вигляд. Як почистити каблучки з різних металів, які безпечні засоби використовувати в домашніх умовах, коли звертатися по професійну допомогу — про це в статті.

Сережки-кафи: що варто знати про стильні прикраси
Кафи — це ефектні золоті або срібні сережки на все вухо, які неодмінно допоможуть привернути увагу до образу. Ювелірні прикраси в такому виконанні вибирають, щоб внести яскраві нотки в імідж. Моделі виходять за межі мочки, охоплюючи хрящ. Також у каталозі можна вибрати незвичайні сережки, обвислі деталі яких прикрашають лінію шиї та волосся. Пропонуємо детальніше дізнатися про всі особливості виробів, які називаються кафами.