Історія народження найромантичнішого свята року.
Коли душа вже прагне весни, а календар вперто пручається, рятує День всіх закоханих. День, коли будь що розквітають квіти. Ставлення до 14 лютого може дуже і дуже різнитися. Але ж День закоханих точно не закінчується солодкою рекламою та яскравими валентинками, свято любові – про кожного з нас. І ніхто, окрім вас самих, не вирішуватиме – проживати вам почуття тихо чи на весь світ голосно і яскраво. Хтось скаже, що відзначати День Святого Валентина можуть лише ті, у кого вже є друга половинка. Насправді ж, із Днем всіх закоханих, ми безперечно вітаємо тих, хто зустрів своє щастя та кожного, хто лише шукає його. І навіть якщо ваші пошуки виявляться дещо пасивними, щастя може знайти вас самотужки. Цього частіше і бажають скептикам, які не вірять у кохання. Бо щоб повірити, потрібно відчути.
Скільки існує легенд про походження Дня Святого Валентина! Всі вони мають романтичний, але, на жаль, трагічний фінал. Можна згадати історію про полоненого лицаря Валентина, який за день до своєї страти встиг надіслати коханій листа з підписом “Твій Валентин”. Прочитала вона його 14 лютого, коли самого Валентина вже не було серед живих. Або ж полонений насправді був священиком, який попри заборону римського імператора Клавдія II, завзятого противника шлюбів, вінчав закоханих таємно. За що і потрапив у в’язницю. За цією версією легенди, священик закохався у доньку тюремника. І “валентинку” надіслав своїй обраниці так само за день до страти. А можливо, священик був цілителем, і закохався він у доньку тюремника, коли допомагав дівчині повернути зір.

У будь-якому разі, історії ці існують дуже давно і мають безліч варіацій. Когось вони захоплюють, когось навпаки – відштовхують. Бо всі ми хочемо вірити, що кохання – це не про страждання і жертви. Такі драми краще залишити кіноіндустрії та літературі. Справжнє кохання – щире, затишне, сповнене довіри. Нехай кожен пізнає щастя, коли пристрасть і по-дитячому відкрита дружба об’єднуються і доповнюються навзаєм.
Світ народжує все більше і більше прекрасних традицій, присвячених Дню закоханих. Так, наприклад, у Німеччині саме у цей день влаштовують заручини або весілля, а Японія знаменита конкурсами на найкраще освідчення у коханні. В усьому світі до святкування Дня Святого Валентина приєднуються діти, які обожнюють створювати своїми руками і дарувати рідним та друзям валентинки. Україна також переймає ці традиції.
Освідчення у День всіх закоханих або весілля цього дня – дуже популярне явище серед молодих. Каблучка, яка прикрашає запрошення стати коханою дружиною теж має свою історію. Зараз це популярне явище, але ж хто був першим? Вважається, що засновником цієї традиції є ерцгерцог Максиміліан Австрійський, який в XV столітті подарував перстень з діамантом своїй нареченій Марії Бургундській. Тоді ця ж каблучка стала обручкою на весіллі закоханих. Традиція швидко поширювалася і народжувала свої інтерпретації. Тепер наречена може мати дві каблучки – на заручини і на весілля. Варіантів каблучок може бути безліч, із найрізноманітнішими вставками. Традиції мають свою історію і цінність, а обирати, які з них наслідувати, звісно, вам.
Любіть і будьте коханими. З Днем Святого Валентина!
Вам також може бути цікаво

Про рожевий кварц у ювелірних прикрасах: історія та цікаві факти
У природі багато унікальних і красивих каменів, але не всі з них можуть зрівнятися за популярністю з рожевим кварцом. Романтика, ніжність, чистота, гармонія – найяскравіші асоціації, які виникають при погляді на цей прекрасний мінерал. Серед 19 видів кварцу саме рожевий привертає увагу. З ним ювеліри часто виготовляють каблучки, сережки, кольє, кулони, браслети – асортимент прикрас, які закохують з першого погляду.

Напівдорогоцінне каміння: чим цікаве і чому іноді воно коштує дорожче за дорогоцінне
Люди ще в давнину навчилися прикрашати себе красивими каменями різних розмірів, оформленими в оправу з дорогоцінних металів. Так з'явилися ювелірні вироби. Напівдорогоцінне каміння – часто неймовірно красиві кристали, які не менш затребувані, ніж найдорожчі алмази, рубіни, сапфіри. Вони активно застосовуються при створенні оригінальних прикрас у різних стилях, гармонійно поєднуються в ансамблі та користуються незмінною популярністю серед поціновувачів ювелірних виробів. У чому особливості напівдорогоцінного каміння, які з них найчастіше вибирають майстри і чим вони кардинально відрізняються від дорогих самоцвітів? Ці та багато інших, не менш цікавих моментів, розглянемо далі.

Евклаз – прекрасний і дивовижний самоцвіт
Евклаз – природний камінь рідкісної краси. Він привертає увагу кольоровою гамою, прозорістю і скляним блиском. Розглянемо цей камінь докладніше.