Київ
Вибір міста
Обране місто: Київ
Знаходитесь в іншому місті? Оберіть його
Ua Ru
Каталог
Пошук прикрас
Обране
Особистий кабінет
Кошик
Каталог
Всім Чоловікам Дітям

Ювелірні прикраси

9372 товари
Фільтри

Зміст

Мрія кожної жінки, незалежно від віку та статусу, – бути володаркою гарних дорогих ювелірних прикрас. Багато чоловіків також хочуть мати в своєму арсеналі такі аксесуари. Адже ювелірний виріб – це показник статусу, успіху та достатку, а також надійне вкладення коштів. До таких прикрас відносяться різноманітні каблучки, браслети, ланцюжки та кольє, сережки, кулони і підвіски, брошки, запонки тощо. Головна характеристика ювелірних виробів – тонка творча робота професійного майстра-ювеліра, використання благородних металів, дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння. Щоб створити ексклюзивні ювелірні прикраси, необхідні не тільки навички, але й творчий креативний підхід.

У давнину ювелірні прикраси мали іншу цінність, ніж у наш час. Тоді люди вірили, що коштовності мають певний незрозумілий магічний сенс, здатний захищати від злих чар. Їх використовували в різних обрядах і традиціях, деякі з яких збереглися і до наших днів. Наприклад, обручки – це символ єдності, щирих глибоких почуттів, який виконує роль оберега сімейної пари від недоброзичливців. Хрестики і кулони із зображенням святих також є оберегом від усього лихого.

З чого виготовляються ювелірні прикраси?

Ювелірні прикраси виготовляються з цінних металів, декорованих дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням. На кожному виробі стоїть спеціальна проба, що вказує на походження виробу та процентний вміст благородних металів. Саме від використаних матеріалів і дорогоцінних елементів залежить ціна на ювелірні прикраси. Також на вартість впливає торгова марка прикраси та майстер, який її створив.

Найпоширеніші благородні метали в ювелірній справі:

  • Золото. Виглядає ефектно, має чарівний блиск, уособлює благополуччя та успіх. Найбільш затребуване класичне жовте золото, а також використовується рожеве, біле і червоне. Цей метал буває таких проб – 999, 958, 750, 585, 500. Найчастіше в ювелірних магазинах зустрічаються прикраси 585 проби, оскільки вони характеризуються оптимальним співвідношенням якості і ціни. Східна філософія приписує золоту чоловічу енергію ян.
  • Срібло. Демократичний метал блискучого білого кольору з підвищеною відбиваючою здатністю. Буває таких проб – 950, 900, 800 і 720. З давніх часів вважалося, що срібло має магічний характер через свої антисептичні властивості. Східна філософія приписує сріблу жіночу енергію інь.
  • Платина. Найдорожчий благородний метал, міцний в експлуатації та піддатливий при обробці. Буває 950, 900 і 850 проби. З нього виготовляють складні елітні ювелірні прикраси, які прослужать дуже багато років, зберігаючи якість і респектабельний зовнішній вигляд. Відмінний вибір для алергіків, оскільки платина – найчистіший метал.

Ювелірні прикраси декорують контрастними вставками, які надають їм ефектності, характеру і магнетизму. Як правило, використовуються такі камені:

  • Дорогоцінні – діаманти, смарагд, сапфір, рубін і александрит;
  • Напівдорогоцінні – бірюза, топаз, сердолік, нефрит, опал і турмалін;
  • Мінеральні – перли, бурштин, кварц;
  • Штучні – фіаніт, нефрит, халцедон.

Вибирати виріб, декорований камінням, слід з урахуванням кольору, характеру людини і стилю одягу.

Як носити ювелірні прикраси? Рекомендації та поради

Перш ніж вибрати і купити ювелірні прикраси, слід ознайомитися з наявним асортиментом і рекомендаціями, як правильно носити прикраси. Безсумнівно, головним критерієм вибору є особисті смакові уподобання. Але все ж слід враховувати кілька простих правил:

  • Не варто перевантажувати образ численними прикрасами, це може виглядати вульгарно;
  • Не поєднуються в одному образі різні благородні метали, а також дорогоцінне і недорогоцінне каміння;
  • Кольє і годинник з діамантами доречні тільки на особливо урочистих заходах;
  • Срібло ідеально підходить для повсякденного життя, золото і платина виглядають ефектніше;
  • Важливо, щоб прикраси гармоніювали з вбранням і аксесуарами;
  • До яскравого одягу підходять прикраси зі світлого металу (срібло, біле золото);
  • До вбрання пастельних відтінків вдало підійде кольорове каміння;
  • На світських вечірках будуть доречні великі сережки, широкі браслети, намиста, брошки;
  • Важливо підбирати прикраси (зокрема камені) під колір шкіри, волосся, очей;
  • При виборі сережок слід керуватися формою обличчя і зачіскою.

Де вигідно купити ювелірні прикраси в Україні?

Численні торгові точки і магазини спеціалізуються на продажу ювелірних виробів. Вигідно робити покупку в магазинах і на сайті нашої компанії AURUM. В асортименті представлені всілякі популярні коштовності зі срібла та золота – ланцюжки, браслети, сережки та каблучки, кольє, кулони і хрестики та багато іншого. У наявності продукція на будь-який смак і бюджет, навіть найвибагливіші клієнти зможуть підібрати виріб собі до душі. У нас ви можете недорого купити ювелірні прикраси в Києві та інших містах України. Адже наша головна мета – виконувати мрії людей, приносити в їхнє життя більше фарб, урочистості та позитивних емоцій.

Категорія товарів Ювелірні прикраси
Кількість товарів у каталозі 9372
Середня ціна товарів 12 014 грн
Ціна найдешевшого товару 0 грн
Найдорожчий товар 571 093 грн