Ексклюзивні сережки

Ексклюзивні сережки: як прикраса підкреслює стиль

Світові дизайнери та стилісти говорять про те, що успіх криється в дрібницях. Наприклад, ексклюзивні сережки додають образу витонченості, зухвалості, привабливості та грації. В каталозі ювелірної компанії AURUM представлені десятки унікальних виробів, які підкреслять ваш стиль.

Золоті сережки від AURUM

У нас ви знайдете моделі ексклюзивних ювелірних сережок із золота: білого, жовтого, червоного і комбінованого кольорів. Прикраси виготовлені з металу 585 і 750 проб. Перший варіант – найпопулярніший і практичний у використанні серед ювелірів. Номер 585 означає, що у виробі 58,5% чистого металу, а залишок – домішки. В оздобленні з пробою 750 відповідно 75% золота.

Також в каталозі представлені прикраси з золота з родіюванням. Спочатку вони не блищать, тому ювеліри вкривають їх шаром дорогого металу. Родій додає звичного блиску, береже прикраси від механічних пошкоджень і кислот. Завдяки такому покриттю вироби служать набагато довше і зберігають зовнішній вигляд. В інтернет-магазині можна вибрати і купити ексклюзивні ювелірні сережки.

Вибираємо вставку: види, кольори та каміння

Жіночі сережки занадто гарні, щоб надягати їх тільки у свята або зберігати в скриньці. Це різноманітність каменів, кольорів та металів. У каталозі представлений асортимент ювелірних модних сережок з такими вставками:

  1. Аметист – камінь, цілющі і магічні властивості якому приписували ще з давніх часів. Його фіолетовий відтінок чудово поєднується з чорним родієм в одній з моделей ексклюзив-сережок.
  2. Діамант – ідеал для жінки. Ці камені дорогі, адже добувати їх дуже складно. Алмази знаходяться глибоко під землею. Одне з родовищ цих каменів – кімберлітова трубка в Якутії, яка йде на 525 м вниз.
  3. Гранат – напівдорогоцінний камінь з глибоким бордовим кольором. У ювелірному магазині можна підібрати і купити ексклюзивні сережки з чорним родієм, кольоровими діамантами і з камінням гранату.
  4. Гірський халцедон -– різновид кварцу. Вражає своїм різновидом відтінків: від сірого, бузкового до молочного і блакитного.
  5. Турмалін – камінь, який буває буквально у всіх кольорах веселки. Крім того, у нього є властивість змінювати забарвлення залежно від попадання сонячних променів. У AURUM ви знайдете ексклюзивні сережки з білого золота зі вставками діамантів і турмаліну.
  6. Хризоліт – напівдорогоцінний камінь, древній і відомий у всьому світі. Про нього згадують в біблійних текстах, коли описують одяг первосвящеників.

Окрім вставок і каменів, зверніть увагу на застібку прикраси. Вона буває англійською, гвинтовою і у вигляді кільця. Перша – найпопулярніша і надійна при носінні. Замок не передавлює мочку вуха і досить вільний. Гвинтова застібка застосовується зазвичай в сережках-гвоздиках і пусетах. Вона нагвинчується на прикрасу і міцно тримає її. Застібка-кільце використовується в круглих сережках, що допомагає зберегти форму прикраси. Її практично не видно при носінні, вона надійна і дуже міцно тримається у вусі.

Догляд за ювелірним виробом

В процесі носіння прикраси забруднюються. Важливо розуміти, як за ними доглядати, щоб надовго зберегти зовнішній вигляд. Знімайте сережки, коли купаєтеся в морі та басейні. У солоній воді багато йоду, який при взаємодії з дорогоцінними каменями окисляє їх. Виріб тьмяніє і втрачає первісний вигляд. Точно така ж реакція відбувається з хлорованою водою в басейні.

AURUM – якість і краса, зібрані в одному місці

Купити ексклюзивні сережки можна в інтернет-магазині AURUM. Фільтри на сайті допоможуть знайти той варіант, який вам потрібен. Це практично і зручно для швидкого пошуку. Наприклад, якщо розраховуєте на певну суму – вибирайте фільтр «Ціна». Заберіть прикрасу в фірмовому магазині або оформіть доставку. Вона діє по всій території України.

Розгорнути
Подобрать
Подобрать
Ексклюзивні
Очистити фільтр