Ювелірні магазини в місті Чернігів

Виберіть місто
Купити ювелірні прикраси в місті Чернігів через інтернет-магазин KSD Aurum
ТРЦ «Hollywood»Ювелірний острів
Чернігів, вул. 77-ї Гвардійської дивізії,1В
пн-нд: 10:00-20:00
Ювелірний острів AURUM в ТРЦ «Hollywood» знаходиться на першому поверсі. Запрошуємо всіх шанувальників ювелірної краси, адже на Вас чекає вишуканий асортимент золотих та срібних прикрас, нові колекції від кращих українських виробників, доступні ціни, постійні акції та знижки. Наш широкий та різноманітний асортимент дозволить вам обрати особливий подарунок в магазині AURUM в ТРЦ «Hollywood».
Телефон: (067) 114-95-56
на картіназад до фото
ТРЦ «Hollywood»Бутік
Чернігів, вул. 77-ї Гвардійської Дивізії,1В
пн-нд: 10:00-20:00
Ювелірний магазин AURUM знаходиться на першому поверсі ТРЦ Hollywood. Гідний вибір виробів від відомих українських виробників дозволить вибрати прикрасу, яке підкреслить індивідуальний стиль. У магазині AURUM в ТРЦ Hollywood представлений великий асортимент виробів з дорогоцінних металів класичного і сучасного дизайну, а також ювелірні прикраси з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння.
Телефон: (067) 114-71-51
на картіназад до фото
ЦУМ ЧернігівБутік
Чернігів, просп. Миру, 49
пн-нд: 10:00-19:00
Ювелірний магазин AURUM в ЦУМ Чернігів знаходиться на першому поверсі. У нас ви знайдете кращі колекції від найвідоміших українських виробників: стильні, лаконічні і розкішні вечірні прикраси з золота і срібла, а також витончені прикраси, інкрустовані дорогоцінними і напівкоштовними каменями. Наш широкий і різноманітний асортимент дозволить вам вибрати особливий подарунок в магазині KSD AURUM в ЦУМ Чернігів.
Телефон: (067) 114-35-84
на картіназад до фото
Також для наших клієнтів ми пропонуємо вигідні умови оплати і доставки при замовленні ювелірних прикрас, аксесуарів, подарунків і сувенірів в кредит

Введіть номер телефону і ми вам зателефонуємо за кілька секунд